08:27, 19 Січня 2019

У В’єтнамі чоловіка врятували від смертельного отруєння за допомогою пива

У В’єтнамі чоловіка госпіталізували з інтенсивним алкогольним отруєнням, яке загрожувало йому смертю. Однак, лікарям вдалось врятувати пацієнта, застосувавши пиво у якості внутрішньовенної ін’єкції. Як пише “Громадське” з посиланням на “Daily Mail”, лікарі використали понад 4 літри пива.

Як розповів доктор Ле Ван Лам, голова відділення реанімації у лікарні провінції Куангчи, швидка доставила 48-річного Нгуєна Ван Нхата у важкому стані. У крові в’єтнамця зашкалював рівень метанолу: його рівень перевищував норму у 1119 разів через те, що він випив багато неякісного алкоголю.

Лікарі вирішили влити в організм чоловіка пиво, оскільки воно містить етанол – антидот метанолу.

Для початку медики використали три пляшки пива по 0,3 літра. Через деякий час стан пацієнта покращився – тому упродовж наступних 12 годин пацієнту ставили крапильнці, використовуючи по одній пляшці пива на годину.

Лікарі постійно проводили процедуру гемодіалізу – очищення крові від небезпечних токсинів.

Відтак, унаслідок «лікування» 15 банками пива в’єтнамець прийшов до тями. Його стан через три тижні повністю стабілізувався і чоловіка виписали з лікарні.

Доктор Ле Ван Лам пояснив, що алкоголь може потрапити в організм людини у двох формах – як етиловий спирт і метиловий спирт. Метиловий спирт смертельно небезпечний для людини, адже в організмі він окислюється до отруйного формальдегіду. При потраплянні в організм етанолу і метанолу печінка починає «опрацювання» етанолу – саме такий методі використали лікарі, рятуючи чоловіка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: