20:20, 20 Травня 2024

У Турійській громаді попрощалися із полеглим на Донеччині воїном

У селі Дуліби провели в останню путь Героя Сергія Касьяна.

Про це повідомляють на сторінці Турійської селищної ради у «Фейсбук».

«Велика ціна платиться сьогодні за волю. У стрій Небесного легіону щодня стають мужні воїни, повняться пантеони пам’яті новими світлинами…

У неділю, 19 травня, у село Дуліби втретє за час повномасштабної війни прибув траурний кортеж, «на щиті» назавжди повернувся до рідного краю захисник Сергій Касьян. Односельчани, друзі, небайдужі мешканці громади прийшли віддати данину шани Захиснику України та розділити біль від втрати дорогої людини з родиною загиблого.

Війна обірвала життя повного сил, мужнього й відданого своїй Батьківщині та своєму народові Воїна. Солдат, який воював у десантній роті, загинув 11 травня на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Віддаючи данину шану, люди на колінах зустрічали загиблого захисника. По уквітчаних піонами, ірисами та травневим різнотрав’ям дорогах Героя на плечах пронесли вулицями села до місця земного спочинку на місцевому кладовищі.

За душу загиблого воїна піднеслася спільна молитва.

На честь Героя в момент поховання прозвучав Державний Гімн України та трикратний військовий салют.

У пам’яті прийдешніх поколінь 26-річний воїн Сергій залишиться людиною мужності і сили. У рідних і близьких для Сергія завжди буде відведене особливе місце за його тепло і доброту.

Світла пам’ять світлій людині…», – йдеться у повідомленні.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: