11:16, 15 Вересня 2019

У Туреччину на відпочинок прибули діти учасників ООС. ВІДЕО

Діти учасників ООС прибули в турецкий Чанаккале на тижневий відпочинок.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на Генеральне консульство України в Стамбулі.

«Протягом тижня 25 дітей матимуть змогу відпочити у чудовому турецькому містечку, оздоровитися та познайомитися із турецькою культурою, історією та традиціями», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини на запрошення почесного консула України Мехмета Ишика та асоціації підприємців “ÇASİAD”.

Виступаючи перед присутніми генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман висловив вдячність турецьким партнерам за надання практичної допомоги дітям з України.

Торік у Туреччині відпочивано 16 дітей співробітників Міністерства внутрішніх справ, які загинули на Донбасі.

До турецького Чанакаллє на запрошення Почесного консула України Мехмета Ишика та асоціації підприємців ÇASİAD на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини. Протягом тижня 25 дітей матимуть змогу відпочити у чудовому турецькому містечку, оздоровитися та познайомитися із турецькою культурою, історією та традиціями.Сьогодні під час урочистої зустрічі з дітьми та турецькими підприємцями генконсул України Oleksandr Gaman висловив слова щирої вдячності турецьким партнерам за надання практичної допомоги нашим дітям.Організація цього відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільська обласна державна адміністрація з турецькими партнерами.Ми ж бажаємо дітям гарного відпочинку та цікавих і незабутніх вражень від перебування у Туреччині!

Опубліковано Генеральне консульство України в Стамбулі /Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu Субота, 14 вересня 2019 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: