08:20, 11 Травня 2019

У центрі Відня відкрилася фотоінсталяція, присвячена жертвам нацизму. ФОТО

У столиці Австрії відкрилася фотоінсталяція просто неба “Проти забуття”, присвячена жертвам націонал-соціалізму та колишнім в’язням нацистських концтаборів.

Виставка німецько-італійського фотографа Луїджі Тоскано виставляється навпроти центральної площі Гельденплатц на вулиці Рінгштрасе, яка оперізує центральний район Відня – “Внутрішнє місто”, повідомляє власний кореспондент «Укрінформу».

На майже двометрових портретних фото зображені жертви нацизму з Німеччини, України, Росії, Ізраїлю та США. Протягом майже року фотограф та режисер Тоскано проводив зустрічі з понад 300 постраждалими, надаючи можливість чи не востаннє розповісти свої особисті, трагічні історії життя.

Фотоінсталяція на Рінгштрасе поруч з імператорським палацем Гофбург триватиме до кінця травня.

На виставлених фото, зокрема, зображено й декілька жертв нацизму з України.

“Проти забуття” – виставка, створена для експозиції у відкритих публічних місцях з метою надання безперешкодного доступу для всіх людей. Вперше побачити фотовиставку можна було 2015 року у вікнах старої пожежної станції у центрі міста Мангейм, рідному місті фотографа. З того часу вона об’їздила багато європейських міст та США. В Україні проект уперше був представлений у вересні 2016 року під час роковин трагедії у Бабиному Яру в Києві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: