09:45, 05 Серпня 2019

У центрі Луцька розповідали про актуальні у місті вакансії

2 серпня фахівці служби зайнятості знайомили лучан та гостей міста з актуальними у місті Луцьку вакансіями.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Присутні стали учасниками майстер-класів з написання резюме, отримали інформацію про підготовку до проходження співбесіди, можливості отримання актуальної професії за направленням служби зайнятості, неформальне навчання, навчання за ваучером, знайомились з послугами відділу рекрутингу. Під час проведення заходу демонстрували презентацію навчальних закладів державної служби зайнятості, профорієнтаційні відеоролики, освітній серіал «Пошук роботи».

Особливо зацікавила присутніх інформація про переваги розміщення резюме на сайті Державної служби зайнятості. Отримана інформація щодо підготовки резюме допоможе молоді ефективно презентувати себе на ринку праці. Студенти та школярі із задоволенням проходили тестування та визначали професійні здібності і нахили.

Не залишились без уваги і найменші учасники інформаційно-просвітницької акції. Школярі та дошкільнята активно з азартом відгадували загадки про професії. Дітки із задоволенням брали участь у іграх «Хто Я» та «Знавці професій», «Намалюй професію». Це дало змогу їм розширити свої знання про професії.

Четвертокласник Василь, прогулюючись з мамою та сестрою містом, поспілкувався з фахівцями служби зайнятості. На асфальті він старанно малював улюблену професію — в майбутньому він хоче стати поліцейським. Йому подобається захищати людей та бути сміливим, ходити у формі та їздити в авто.

Інформаційно-просвітницька акція «Фонтан серпневих вакансій» триває.

Наступна зустріч — 9 серпня об 11:00 поруч фонтану біля центрального входу до парку імені Лесі Українки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: