14:51, 18 Червня 2018

У центрі Луцька хочуть змінити призначення земельної ділянки для торгово-офісного центру

На місці житлового будинку на вулиці Кривий Вал поряд з готелем «Noble» хочуть будувати торгово-офісні приміщення.

Проект рішення про дозвіл на розробку проекту детального плану території в межах вулиць Кривий Вал, Глушець, Градний Узвіз, Гончарова, Паркова та Лесі Українки у Луцьку розглянуть під час найближчої сесії міськради.

У міську раду звернувся громадянин Валерій Феоктістов з приводу надання дозволу на розробку проекту детального плану території в межах вулиць Кривий Вал, Глушець, Градний Узвіз, Гончарова, Паркова та Лесі Українки у місті Луцьку з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться на вулиці Кривий Вал, 37 під будівництво торгово-офісних приміщень, з подальшим врахуванням при внесенні до генерального плану міста що коригується.

Відповідно до генерального плану затвердженого у 2009 році, вказана земельна ділянка є територією перспективної громадської забудови.

У відповідності до Плану зонування території міста Луцька, територія де заплановано будівництво торгово-офісних приміщень знаходиться в зоні перспективного розміщення об’єктів громадського призначення (ПГ), де переважні, супутні та допустимі види використання в даній зоні визначаються при розробці детальних планів територій або іншої містобудівної документації.

На території де планується будівництво торгово-офісних приміщень розташований індивідуальний житловий будинок.

Враховуючи зазначену інформацію, а також те, що поряд з ділянкою на вулиці Кривий Вал, 37 вже є існуючі будівлі громадського призначення, автори проекту рішення вважають за доцільне розробити детальний план в цьому кварталі з урахуванням всіх діючих нормативів та чинного законодавства.

Зауважимо, ще у 2015 році повідомляли про наміри будівництва 11-поверхового торгово-офісного центру з підземним паркінгом та оглядовим майданчиком на цій ділянці, а раніше там розташовувався будинок відомого дослідника Волині, геолога, географа та педагога, академіка Павла Тутковського. Проект будівлі розробляло тоді ПП «Спецпроект».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: