15:30, 08 Грудня 2022

У Торчинській громаді на благодійному заході на потреби ЗСУ зібрали понад 12 тисяч гривень

Сьогодні кожен українець наближає спільну перемогу. Хтось воює на передовій, а хтось – у тилу, на  культурному, кулінарному, волонтерському фронті. Вчергове до збору коштів на підтримку Української армії долучилися в Торчинській громаді.

Про це інформують на сайті громади.

Напередодні професійного свята ЗСУ у місцевому будинку культури організували благодійний концерт патріотичної поезії та пісні. Як і годиться, присутні вшанували світлу пам’ять полеглих Героїв. Організатори заходу поіменно згадали кожного мешканця громади, який віддав життя, захищаючи Україну від ворога.

Проникливі виступи Ярослава Найди, хорового колективу «Барви Торчина», Андрія Деленіва, Дениса Бориса,  Іванки Буцук та Світлани Шевчук, Ольги Бродської та Сніжани Самчук, Каріни Дужої, жіночого гурту Торчинської дитячої музичної школи, молодіжної групи церкви християн віри євангельської «Надія є» глядачі нагородили бурхливими оплесками. Вперше зі сцени прочитала авторську поезію мешканка Торчина Мирослава Андрусик. Неповторні емоції залу викликало спільне з Андрієм Деленівим виконання гімну України.

Голова Торчинської громади Юрій Кревський подякував організаторам благодійного заходу та глядачам за небайдужість і згуртованість. Адже мешканці громади постійно долучаються до збору коштів на автомобілі для ЗСУ, готують домашні смаколики для бійців та передають продукти для мешканців окупованих територій .

За підсумками благодійного заходу на потреби ЗСУ зібрали 12 500 гривень.

“Дякуємо кожному за посильний внесок! Наша сила в єдності!”, — зазначають організатори заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: