14:59, 04 Жовтня 2022

У Сумах попрощалися із полеглим військовим 14-ї ОМБр

Мріяв на пенсії повернутися на рідну Сумщину, утім знайшов там вічний спочинок: він прослужив у ЗСУ майже три десятки років і цього року планував йти на заслужений відпочинок. Однак усім планам завадила війна… 16 вересня майор Олександр Винокуров загинув у Шевченківському районі на Харківщині, підірвавшись на міні. Поховали військовослужбовця 14-ї ОМБр у рідному місті дружини – Сумах.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

«Він був надзвичайно доброю людиною, ніколи ні в чому не відмовляв і завжди дотримувався свого слова», – розповідає дружина полеглого бійця пані Яна. У 1999 році вона разом із чоловіком переїхала з Сум до Володимира, куди Олександра відправили служити після закінчення інституту артилерії.

Останні вісім років, відколи війна прийшла на українську землю, родина Винокурових жила від ротації до ротації Олександра. Через постійні розлуки з сім’єю – дружиною та двома донечками, мріяв про те, як піде на пенсію і зможе більше часу приділяти найріднішим. Планували з Яною після закінчення контракту повернутись на Сумщину та придбати там власний будинок.

«Через повномасштабне вторгнення росії та запроваджений воєнний стан мріям Олександра Винокурова, на жаль, не судилось здійснитись – додому у Суми 44-річний заступник командира самохідного артилерійського дивізіону з озброєння бригадної артилерійської групи повернувся уже на щиті…

Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким полеглого Героя! Нехай пам’ять про його подвиг вічно житиме у наших серцях!», – йдеться у повідомленні.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: