20:48, 17 Вересня 2024
У сільських закладах культури Луцької громади відбулися тематичні заходи з нагоди Дня міста
З нагоди відзначення 939-ї річниці від дня першої писемної згадки про Луцьк у сільських закладах культури Луцької громади відбулося чимало тематичних заходів.
Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.
У будинку культури с. Сьомаки провели літературно-музичну мандрівку «Мій край – частинка України». Відвідувачі ознайомилися з історією та легендами заснування міста Луцька, переглянули відеоматеріали про визначні пам’ятки архітектури та виготовили постер «Луцьк у наших серцях».
У будинку культури села Жидичин здійснили уявну мандрівку під назвою «Підземеллями Луцького Замку». Присутні на заході ознайомилися із древнім Луцьком, цікавинками та таємницями, які ховають у собі таємничі підмурівки старого міста.
Конкурси та виставки дитячих малюнків відбулися у будинках культури сіл Забороль, Шепель та Прилуцьке. Інтерактивну гру «Луцьк від А до Я» зіграли відвідувачі будинку культури с. Боголюби. Під час проведення цього заходу діти мали можливість проявити свої інтелектуальні здібності завдяки цікавим ребусам, іграм та питанням різного рівня складності.
В Історичному музеї с. Княгининок організували фотовиставку «Старовинні села на околицях старовинного міста». Увазі відвідувачів представлені одні з перших чорно-білих фотографій м. Луцька та його околиць. Найстаріше фото з зображенням Луцького замку датується 1916 р., а найновіше – зображення церкви Святої Покрови у Княгининку на німецькій листівці 1940-х рр..
Історичний екскурс «Славетними шляхами минулого» проведено в клубі с. Брище; тематичну вікторину «Цікавинки Луцька» – в клубі с. Милуші.
Цікавий захід відбувся у клубі села Озерце, учасники якого організували фоточелендж «Про місто Луцьк». Діти робили фото та селфі на своїх улюблених локаціях міста, які пізніше презентували у слайд-фільмі «Файне місто Луцьк».
Великий інтерес дітей селища Рокині викликав квест «Загадки древнього Лучеська», метою якого було вивчення минулого і сьогодення рідного міста, виховання інтересу до вивчення історичної спадщини міста та вміння працювати в команді.
«Палітра заходів була надзвичайно багатою, проте стриманий та виважений настрій усіх заходів нагадував присутнім, що святкувати та масштабно відзначати День народження свого міста лучани та жителі нашої громади зможуть лише після нашої Перемоги у війні!», – йдеться у повідомленні.
Залишити відповідь