09:42, 06 Лютого 2023

У січні платники податків Волині сплатили до бюджету 1,2 мільярда гривень

У січні на Волині до бюджетів усіх рівнів сплатили 1,189 мільярда гривень податкових платежів.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Це на 28,4 % більше, ніж у січні 2022 року.

«Навіть в умовах воєнного стану традиційно складний із точки зору залучення податкових надходжень перший місяць нового фінансового року на Волині продемонстрував  ріст показників сплати податків. Безсумнівно, що плюс 263 мільйони гривень у поточному році до січневих надходжень минулого можна вважати позитивним моментом. Очевидно, що  такому росту сприяє відсутність бойових дій на території області. Разом з тим, на стан податкових надходжень визначальний вплив мають високий рівень податкової культури наших платників, якісні адміністрування та супровід представників реального сектору економіки з боку ДПС.  Можливість виконувати свої податкові зобов’язання дистанційно та низка пропонованих податковою службою електронних сервісів сприяють швидкій адаптації бізнесу до обставин воєнного періоду та, відповідно,  сплаті податків», – вважає  в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що переважно представники волинського бізнесу – серед надійних партнерів держави та органів місцевої влади в питанні наповнення бюджетів усіх рівнів.

Зокрема, із загальної суми залучених податкових платежів у січні поточного року в області 476,8 мільйона гривень спрямували до держбюджету. 712,5 мільйона гривень  податків надійшло до місцевих бюджетів.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області висловлюють щиру вдячність кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад  у період протидії загарбнику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: