15:07, 01 Вересня 2018

У що найбільше інвестують на Волині

У січні–червні підприємства та організації області освоїли 3,3 млрд. грн капітальних інвестицій, що на 18,8 % більше від обсягу капітальних інвестицій за такий же період торік.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

Майже всі капітальні інвестиції (99 % загального обсягу) вклали у матеріальні активи, з яких найбільше – у будівлі і споруди та у машини, обладнання, інвентар і транспортні засоби (по 48 % інвестицій).

Головним джерелом інвестування, як і раніше, залишилися власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 65 % загального обсягу капіталовкладень. Частка залучених та запозичених коштів, а саме кредитів банків і коштів іноземних інвесторів становила 5 %.

Вагомі частки капітальних інвестицій освоїли у будівництві (30 %), підприємствами промислових видів діяльності (28 %), сільського, лісового та рибного господарства (17 %).

У розрахунку на одну особу області в середньому припадало 3226 грн інвестицій (в Україні – 4889 грн).  З таким результатом Волинь посіла 11 місце в державі.

Більше половини капітальних інвестицій у розвиток економіки області вкладені підприємствами м. Луцька та Луцького району.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: