11:15, 11 Вересня 2018

У що на Волині інвестують

У січні–червні підприємства та організації області за рахунок усіх джерел  фінансування вклали 3,3 млрд. грн капітальних інвестицій, що на 18,8 % більше від обсягу капітальних інвестицій у січні–червні 2017 року.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Волинській області.

У розрахунку на одну особу в середньому припадало 3225,5 грн інвестицій (в Україні – 4889,3 грн). З таким результатом Волинь посіла 11 місце в державі.

Майже всі капітальні інвестиції (99,4 % загального обсягу) освоїли у матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 48,3 % інвестицій, у машини, обладнання, інвентар і транспортні засоби – 48,2 %.

Головним джерелом інвестування, як і раніше, залишилися власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоїли майже 65 % загального обсягу капіталовкладень. Кошти населення на будівництво житла становили 22,7 %. Частка кредитів банків та інших позик складала 5,2 %. За рахунок державного та місцевих бюджетів овоїли 4,8 % інвестицій.

Вагомі частки капітальних інвестицій освоїли у будівництві – 30,0%, підприємствами промислових видів діяльності – 28,4% та у сільському, лісовому та рибному господарстві – 17,2 %.

Головними інвесторами підприємств переробної промисловості, яким належало 87 % від загального обсягу інвестицій промисловості, були підприємства з виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічної діяльності, харчових продуктів, напоїв, машинобудування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: