09:42, 11 Серпня 2022

У Шацьку виявили незаконні підключення до каналізаційної мережі

Працівники КП «Добробут» розпочали перевірку каналізаційних люків по вулицях селища Шацьк, де проходять труби, прокладені в межах дії проекту «Охорона екосистем долини річки Буг на прикордонних територіях Польщі, Білорусі і України».

Про це повідомляють на веб-сайті Шацької громади.

Під час інспектування вулиці Набережна виявили три факти незаконного підключення до каналізаційної мережі. Двоє громадян, які вчинили протиправні дії, вирішили узаконити підключення, третій (Андрій Бик) – відмовився.

«Повідомляємо, що перевірки триватимуть і надалі. Незаконні підключення виявлятимуться, а винні притягатимуться до адміністративної відповідальності (штраф – до 6 тис. грн).

Наголошуємо мешканцям Шацька, які проживають на вулицях з прокладеною каналізацією (Незалежності, Перемоги, Шевченка, Волі, Набережна, Гагаріна, Озерна), на необхідності оформити відповідну документацію щодо технічних умов, підвести каналізаційні мережі до своїх будинків та укласти договір з КП «Добробут» про обслуговування. До речі, на сьогодні двоє громадян, які мешкають на вулицях Волі і Незалежності селища Шацьк, виявили бажання підключити будинки до централізованої системи каналізування і почали оформляти відповідну документацію.

Вигрібні ями, якими користуються більшість мешканців, – це застарілий і шкідливий для довкілля спосіб каналізування. Маємо думати про наше майбутнє, про чистоту питної води й наших унікальних озер, прагнути до європейських норм життя й цивілізованого відпочинку», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: