09:42, 15 Липня 2022

У селі поблизу Луцька на благодійному вікенді збирали кошти на ЗСУ

Забезпечувати надійний тил українським військовим – завдання, над яким нині працюють усі мешканці Боратинської громади. Про втому ніхто не думає, дорослі і діти докладають максимум зусиль, аби усіма можливими і неможливими способами наблизити нашу перемогу.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Днями чергова благодійна кампанія зі збору коштів відбулася у Коршеві. Місцеві мешканці організували сімейний вікенд «Гени України». На заході усі охочі могли придбати продукцію від місцевих виробників та господинь – сувеніри, різноманітні смаколики, проводили також лотерею та аукціон, спеціальні розваги передбачили і для дітей.

Загалом під час благодійної акції вдалося зібрати 20 тис. грн. Ці кошти витратили для придбання необхідних речей та амуніції для військовослужбовців нашої громади. Зокрема, для захисників вдалося закупити тактичні кросівки, подовжувач, одяг та білизну, засоби особистої гігієни, ліки, продукти харчування.

«Організатори благодійного заходу висловлюють подяку усім, хто допоміг реалізувати ініціативу: активістам церкві Віфанія, сім’ї підприємців Пливунів, Коршів-ставок, Людмилі Гончарук, коршівським майстриням: Оксані Горошко, Світлані Березі, Лілії Березі, Іванні Ярмолюк, колективу Коршівської гімназії та учасникам художньої самодіяльності.

Щиро дякуємо усім жителям громади за ваші руки та серця, які не втомлюються допомагати! Дякуємо за внесок у нашу спільну перемогу!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: