21:06, 13 Серпня 2018

У селі на Волині відбулася перше богослужіння українською мовою. ФОТО

У селі Тихотин відбулася перша Відправа українською мовою. Чин малого освячення води та молебень на закликання помочі Святого Духа перед початком усякого доброго діла здійснив декан протоієрей Василь Шняк разом з іншим місцевим духовенством у неділю 11-ту після П’ятдесятниці.

Про це повідомляє прес-служба Волинськї єпархії УПЦ КП.

Православні сіл Тихотин і Бортяхівка (одна сільська рада) досі належали до навколишніх громад УПЦ (МП), оскільки не мають своїх храмів. А віднині нова громада Київського Патріархату матиме свої Служби в тимчасовому приміщенні й будуватиме храм на честь Апостола і євангеліста Йоана Богослова. Добру справу розпочав тихотинський сільський голова Володимир Уринюк. Жертводавці подарували на капличку першу ікону – Почаївський образ Божої Матері, яку священики відразу ж освятили.

У проповіді о. Василь закликав усіх молитися, прощати провини один одному, оскільки всі ми грішні. Бо, як сказано в Євангелії, де двоє чи троє зібралися в ім’я Боже, там і Господь поміж них. А тут, посеред села, зібрався не один десяток людей, які хочуть свою українську церкву.

Опікуватиметься новоствореною парафією протоієрей Микола Коновалов, настоятель громади в с. Рудка-Козинська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: