21:22, 27 Липня 2019

У селі на Волині ремонтують нососну станцію

Маневицьке МУВГ продовжує виконувати капітальний ремонт насосної станції “Цирська № 1”, с. Бірки Любешівського району, яку розпочали ремонтувати в червні поточного року.

Про це на своїй сторінці у “Facebook” повідомляє Любешівська експлуатаційна дільниця.

“Цирська № 1″ — найбільш продуктивна серед 24 насосних станцій, які знаходяться на балансі управління. Десять насосів забезпечують загальну продуктивність 6,94 м/с. Внаслідок довготривалої та інтенсивної експлуатації, п’ять насосних агрегатів станції вийшли з ладу та потребують капітального ремонту із заміною обмоток електродвигунів. Ремонту також потребує будівля насосної станції та пішохідні містки.

На даний час статори насосів доставили для перемотки у спеціалізоване підприємство, замовлені сучасні віконні та дверні блоки, пиломатеріали для влаштування покрівлі. Влаштування зовнішніх стін та інші загальнобудівельні роботи виконують власними силами, машиністами насосних установок та оглядачами ГТО Любешівської експлуатаційної дільниці.

Проєктом капітального ремонту передбачено також влаштування шиферної покрівлі, пічного опалення та оздоблювальні роботи.
Капітально відремонтована насосна станція в повній мірі забезпечить відведення надлишкових вод із польдерної Цирської осушувальної системи на всій площі обслуговування 2076 га, створить більш безпечні та комфортні умови праці для машиністів насосних установок, які обслуговують насосну станцію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: