21:58, 05 Березня 2019

У селі на Волині прихильники МП повиносили з церкви ікони. ВІДЕО

У селі Лобачівка Горохівського району, яке вирішило перейти до Православної Церкви України, прихильники Московського Патріархату винесли з церкви ікони та майно з церкви. 

Про це інтернет-видання “Волинь Online” повідомили місцеві мешканці.

Вчора, 4 березня, прихильники УПЦ МП попросили відкрити їм церкву, аби забрати звідти майно. Люди дозволили. Звідти, крім дрібного церковного начиння, захотіли забрати і хоругви, однак люди не віддали їх. Майно виносили також і з церковної хати. День перед тим, 3 березня, з церкви забрали ікони та книжки.

Прихильники МП попросили громади, аби їм виділили приміщення, однак їм не надали його. Отож, все це майно перевезли в церкву в селі Новий Зборишів, у якій отець Михайло Яворський також є настоятелем. Однак, там теж хочуть перейти до ПЦУ.

“Те, що було надбане територіальною громадою виносили п’ять членів релігійної громади. Це вони так заявляли, що ми територіальна громада, а вони — релігійна”, — кажуть місцеві мешканці.

Нагадаємо, в неділю, 3 березня, місцевим мешканцям довелося збити замок на дверях церкви, бо священик і хористи закрилися у ній після служби. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: