11:09, 19 Грудня 2022

У Рожищі військові та волонтери виступили у ролі Святого Миколая

Напередодні свята Миколая військові зв’язківці та волонтери з обласного центру навідали з подарунками дітей Рожищенської громади, на долю яких випало сирітство, хто знайшов родину у прийомних сім’ях, для кого рідними стали зовсім чужі люди.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Цікавою та теплою вийшла зустріч. Бо для дітей нині нема сильнішого та відважнішого героя, як український воїн. Він захистить, врятує, допоможе.

Під час спілкування захисники України Сергій та Наталія провели з дітьми пізнавальну бесіду про поведінку під час повітряної тривоги, про дії, при виявленні невідомих та підозрілих речей, з радістю відповідали на запитання своїх юних співбесідників.

З ініціативи волонтерки Тетяни з малечею провели мистецько-патріотичну хвилину – діти розповідали вірші, співали пісні і отримували за це подарунки.

Справжньою родзинкою свята стало бульбашкове шоу від педагога-організатора дитячого колективу Рожищенського будинку дитячої творчості Оксани Сбітнєвої.

Кольоровими мильними бульбашками “випробовували” і дітей, і військових. А ще загадували у переддень свята найзаповітніше бажання, яке має обов’язково збутися. І у багатьох це бажання було спільним – аби в Україні настав мир.

Пізніше військові та волонтери обдарували дітей солодощами та подарунками. І дитячі очі світилися щастям і радістю, лунав дитячий сміх.

«Саме за щасливе майбутнє українських дітей і борються сьогодні українські захисники. За це їм безмежна вдячність.

Начальниця служби у справах дітей Рожищенської міської ради Жанна Дубчук та опікуни подякували благодійникам за хорошу ініціативу, що добру справу, за цікаву зустріч і бажали нашим захисникам якнайшвидшої перемоги та повернення до своїх родин.

А завершальним акордом свята стала невелика фотосесія з Героями сьогоднішнього дня – українськими захисниками та волонтерами, які разом наближають Перемогу», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: