21:42, 12 Травня 2021

У Рожищі відбувся святковий концерт до Дня матері

На захід у «Просвіті» зібралося кілька поколінь мам, які з задоволенням насолоджувалися виступами юних аматорів сцени – своїх дітей та онуків. На свято завітало й чимало татусів і дідусів.

Про це інформують на сайті Рожищенської міськради.

Вихованці комунального закладу позашкільної освіти «Рожищенський БДТ», їхні наставники та працівники культури вкладали в кожне речення, кожний рядок пісні любов ніжність та повагу до матусь і бабусь.

«Де б ми не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і щоб з нами не трапилося ми знаємо, що материнське серце все відчуває – про все знає. Мама завжди поспішить на поміч, незважаючи на те, скільки нам років. Саме уроки неньки є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей добрими й сильними у житті, гідними громадянами нашої держави. Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими матусями для дітей-сиріт», – привітав міський голова Вячеслав Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: