20:48, 05 Січня 2022

У Рожищі дитячий будинок сімейного типу зустрів новий рік у новозбудованій оселі

4 січня голова райдержадміністрації Володимир Кец спільно з головою Рожищенської міської ради В’ячеславом Поліщуком, заступником голови Луцької РДА Валентиною Рижук, начальником служби у справах дітей Луцької РДА Людмилою Гладчук завітали в місто Рожище до дитячого будинку сімейного типу родини Сяськів, які нещодавно переїхали у новий будинок.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

Дитячий будинок загальною площею більше 200 метрів квадратних, має п’ять спалень, кухню, підсобне приміщення, дві ванних кімнати, котельню, забезпечений новими меблями, побутовою технікою та іншим необхідним майном.

Збудували це помешкання за кошти субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Рожищенська міська рада активно сприяла будівництву нової оселі для родини. Зокрема, надали земельну ділянку в районі з розвиненою інфраструктурою де поряд дитячий садок, школа та лікарня.

На сьогодні на виховання та спільне проживання до цієї сім’ї влаштували п’ятеро дітей. У перспективі новий будинок дасть можливість отримати любов та турботу для ще п’яти дітей-сиріт.

Володимир Кец поспілкувався з матір’ю-вихователькою та вихованцями, привітав їх з новорічно-різдвяними святами, побажав усій сім’ї міцного здоров’я, успіхів й здійснення усіх мрій, подякував матері-виховательці за її віддану працю і безмежну любов до дітей.

Не обійшлось і без підтримки соціально відповідальних підприємців району. Так, ДП «Ківерцівське лісове господарство» забезпечили родину твердим паливом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: