10:40, 04 листопада 2021
У Рожищенській громаді склали 70 протоколів на порушників карантинних обмежень
На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили заходи контролю, які здійснили у період пандемії працівники поліції та Держпродспоживслужби і які протиепідеміологічні й санітарні порушення виявили на території Рожищенської громади.
Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.
Про роботу правоохоронців у період пандемії розповів заступник начальника відділу превенційної діяльності № 1 м. Рожище Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області Ігор Ісаков.
«Протягом 10 місяців працівники поліції склали 300 протоколів і притягнули порушників до адміністративної відповідальності. Так як ситуація з поширенням коронавірусної інфекції набирає обертів, у жовтні ми активізували свої сили і часто проводили рейди по магазинах, на ринку, на основі яких склали 70 протоколів», – повідомив Ігор Ісаков.
Полісмен нагадав, що з 8 листопада невакцинованих працівників освітніх закладів та державних бюджетних установ, для яких щеплення є обов’язковим, не допускатимуть до роботи. Відповідальними за виконання постанови Кабінету Міністрів будуть керівники таких працівників.
«Поліцейські активно перевірятимуть навчально-виховні й соціальні заклади, місцеві органи влади та їхні підрозділи і складатимуть протоколи на керівників за не виконання постанови. Тому прошу відповідально поставитися до цього нововведення», – підсумував Ігор Ісаков.
Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Рожищенського управління Головного управління Держпродспоживслужби Микола Жук поінформував, які протиепідеміологічні та санітарні порушення виявили їхні працівники протягом цього року.
Так, за 10 місяців спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства провели 778 моніторингових перевірок щодо дотримання відповідних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.
Працівники перевірили навчально-виховні заклади, об’єкти продовольчої і непродовольчої торгівлі, заклади громадського харчування, салони краси (перукарні) і виявили 67 порушень. Власникам закладів надали 51 пропозицію щодо їх усунення. Також винесли 16 протоколів про адміністративне правопорушення та 16 постав на суму 2142 гривні.
«Протягом цього року фахівці провели 14 позапланових перевірок агропромислового ринку та виявили одне порушення. Директору ринку винесли припис про усунення причин і умов, що сприяють вчиненню порушень санітарного законодавства», – підсумував головний спеціаліст.
Залишити відповідь