15:29, 25 Травня 2022

У Рожищенській громаді організували благодійні заходи на підтримку ЗСУ

У ці буремні військові дні для нашої країни кожен допомагає нашим захисникам, як може. У багатьох містах України проходять благодійні концерти на підтримку ЗСУ.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Днями в рамках культурно-мистецького проекту «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» на площі Незалежності відбувся благодійний захід «З Україною в серці».

Для мешканців та внутрішньо переміщених осіб громади виступали місцеві артисти та колективи, які виконували патріотичні пісні та композиції. Посеред площі стояла скринька і кожен охочий міг долучитися до збору коштів для ЗСУ.

«Сьогодні важливо проводити благодійні заходи, адже передусім ми допомагаємо зібраними коштами нашим хлопцям, які захищають Україну від російських окупантів, і хоча б трішки надихають та надають сил. Тому щиро дякую артистам за організований концерт, зібрані кошти з якого підуть на підтримку наших захисників», – мовив міський голова Вячеслав Поліщук.

Також для юних мешканців громади працівники бібліотек організували цікаве дозвілля: одні вирізували ангеляток, інші – розмальовували синьо-жовтими кольорами печиво, кошти від продажу якого також передали для військових ЗСУ.

Подібні благодійні заходи під назвою «Тепло сердець – солдатам України» відбулися в селах Сокіл та Навіз. Перед жителями Сокільського старостату виступав народний аматорський хоровий колектив «Надвечір’я» (керівник – Алла Павлюк, акомпаніатор – Петро Сітовський).

Благодійні заходи пройшли у теплій та душевній атмосфері. За словами головної спеціалістки з питань культури Рожищенської міської ради Оксани Пашковської, вдалося зібрати 18 700 гривень. Ці гроші передали волонтерам, які планують придбати автомобіль для 14 ОМБр імені князя Романа Великого.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: