17:25, 10 Червня 2024

У Рожищенській громаді напрацьовують Стратегію розвитку молодіжної політики

Днями у Рожищенській громаді відбулася стратегічна сесія щодо розробки Стратегії розвитку молодіжної політики в громаді на наступні роки.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Учасниками зустрічі стали представники молоді від громадських молодіжних організацій, люди, які безпосередньо працюють з молоддю, спеціалісти структурних підрозділів міської ради.

Разом з модераторкою зустрічі Людмилою Зубарєвою (NGO Great Idea / ГО “Велика Ідея”) учасники зустрічі обговорили чимало цікавих тем, які стосуються безпосередньо місцевої молоді, можливостей її розвитку в громаді, окреслили сильні та слабкі сторони громади у фокусі саме розвитку молоді, визначили актуальні пріоритети молодіжної політики на найближчий час.

Учасники зустрічі активно працювали у групах, вносили ідеї та пропозиції як активізувати та зміцнити молодь у громаді, розширити можливості для її розвитку.

Усі ці напрацювання будуть узагальнені та ляжуть в основу побудови Стратегії розвитку молодіжної політики в громаді.

Зустріч відбулася в межах проєкту «ІМПУЛЬС», що реалізується громадською організацією «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку USAID та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: