17:55, 15 Травня 2024

У Рожищенській громаді мінімізують використання вуличного освітлення

У зв’язку з істотними пошкодженнями енергетичної системи нашої країни ракетними обстрілами з боку російської федерації склалася загрозлива ситуація щодо енергозабезпечення.

Щоб запобігти відімкненням електропостачання та збалансувати енергосистему, максимально зберегти електроенергію для людських осель, роботи критичної інфраструктури, Волинська обласна військова адміністрація закликає громади економити електроенергію. Тому повідомляємо про вжиття заходів щодо мінімізації використання вуличного освітлення на території Рожищенської громади, – йдеться на сайті Рожищенської міської ради.

Також закликають кожного мешканця міста та сільських населених пунктів долучитися до економії та вжити всіх заходів до мінімізації витрат електроенергії, особливо в години пікового навантаження – з 18:00 до 23:00. Зменшити використання електроприладів, відмовитись від тих, що не є критично важливими.

“Сьогодні Україні потрібна допомога кожного із нас, від цього залежить наше життя і наша Перемога! Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: