17:25, 05 Січня 2022

У Рожищенській громаді інспектували роботу пунктів щеплень

З метою перевірки якості надання медичних послуг населенню та виявлення проблемних питань з якими стикаються медичні заклади району під час проведення вакцинації від коронавірусної хвороби, 4 січня голова Луцької районної державної адміністрації Володимир Кец спільно із заступницею Валентиною Рижук та Рожищенським міським головою Вячеславом Поліщуком здійснили позаплановий візит до пункту щеплення КНП «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рожищенської міської ради, який розташований на вул. Коте Шилокадзе, 19.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької РДА.

Здійснили перевірку пункту щодо дотримання режиму роботи, присутності медичного персоналу у робочий час, а також наявності інформації щодо роботи пункту щеплення та агітаційних матеріалів з вакцинації населення.

Представники райдержадміністрації відвідали перший філіал ТОВ «Медична зірка» в західному регіоні України у м.Рожище, розташованого на вул. Лесі Українки, 2а. Медичний персонал з радістю зустрів посадовців, провів загальний огляд приміщення, обладнання, холодильників та надав вичерпну інформацію щодо перспективних планів роботи закладу.

Керівник району привітав працівників закладу із відкриттям, висловив готовність до співпраці і побажав надалі успішно працювати в тому числі у питаннях вакцинації населення.

По завершенню візиту Володимир Кец відмітив, що мобільні бригади медичних працівників та стаціонарні пункти щеплення працюють на високому рівні.

Станом на 5 січня в районі щоденно діють 22 пункти щеплення. Окрім того, працюють мобільні бригади з імунізації. На вибір доступні всі види вакцин: AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty (Pfizer/BioNTech) та Moderna.

Із 166,204 тис. дорослого населення Луцького району станом на 5 січня вакцинували 70,176 тис. осіб, що становить 42 %.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: