16:57, 26 листопада 2021

У Рожищенській дитячій музичній школі відновлюють заняття

З 27 листопада діти зможуть повноцінно відвідувати заняття з музики. Через низьку вакцинацію працівників вихованці міського ліцею № 1 досі на дистанційному навчанні.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

З 19-ти навчальних закладів у звичному режимі працюють 18, відкриті 16 дитсадків та навчаються всі учні 1-4 класів.

Як повідомили у гуманітарному відділі, станом на 25 листопада з 917 працівників закладів освіти різних форм і категорій Рожищенської громади вакцинувалося 893, з них 830 повністю імунізовані, 63 отримали першу дозу.

16 освітян (14 вчителів, 2 працівників дошкільних закладів), які не щепилися, відповідно до постанови Кабміну, досі відсторонені від роботи.

Нагадаємо, з 8-го листопада очно здобувають освіту в Навізькому ліцеї, Літогощанській, Пожарківській і Оленівській гімназіях та в Луківській початковій школі. З 10-го листопада відновили навчання у Рожищенському ліцеї № 4, з 11-го – у Дубищенському і Крижівському ліцеях, із 12-го – у Мильській і Духченській гімназіях.

З 15 листопада продовжили очно відвідувати заняття вихованці Переспівського ліцею, Рудко-Козинської гімназії, спортивної школи та будинку дитячої творчості.

З 16 листопада відновили освітній процес у Топільненському та Сокільському ліцеях, з 18 листопада – у Тихотинській гімназії, з 22 листопада – у міських ліцеях № 2, № 3 та в Носачевицькій гімназії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: