20:19, 23 Червня 2022

У Рожище привезли гуманітарну допомогу для переселенців

Рожищенська громада отримала гуманітарну допомогу від італійської громадської організації «Друзі спільноти Святого Егідія» (Sant’Egidio).

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської громади.

У середу, 22 червня, у Рожище приїздили народний депутат Вячеслав Рубльов, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук, депутат Волинської обласної ради Юрій Ройко, луцький бізнесмен-волонтер Назарій Корніюк. Для потреб переселенців привезли матраци, подушки, постіль, одяг, взуття, побутову хімію та продукти харчування.

Делегація разом із міським головою Вячеславом Поліщуком оглянули приміщення старого гуртожитку ветколеджу. Наразі будівля перебуває на стадії ремонту, який громада проводить своїми силами. Тут планується розселити переселенців, які нині проживають в новому гуртожитку ветколеджу на вул. Шевченка, 2.

«Ми сподіваємось, що навчальний рік розпочнеться і студенти повернуться жити в свої кімнати. А отже, треба думати куди переселити людей із зони бойових дій. Маємо намір в гуртожиток, що не використовувався вже п’ять років. Зараз тут проводимо косметичний ремонт і за тиждень-другий, думаю, люди переїдуть», – розповів директор коледжу Олександр Давидюк під час зустрічі з гостями та зауважив, що нині в гуртожитку проживає 59 внутрішньо переселених осіб.

Також цього дня гуманітарну допомогу доставили до Рожищенського навчально-реабілітаційного центру, де нині мешкає 39 переселенців.

Варто зауважити, що до збору гуманітарної допомоги, окрім італійської громадської організації «Друзі спільноти Святого Егідія», долучилися також компанія «Автодок Луцьк», медичний центр «Боголюби» та інші благодійники.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: