23:18, 24 Квітня 2019

У Рожищенському районі призовників урочисто провели до лав Збройних Сил України. ФОТО

На Волині 22 квітня 2019 року в Рожищенському районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи з нагоди відправки юнаків до лав Збройних Сил України.

Про це йдеться на сайті Рожищенської РДА.

Майбутніх захисників Вітчизни прийшли привітати голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, заступник голови районної ради Раїса Кучмук, рідні та близькі військовозобов’язаних.

До присутніх звернувся Олег Гаврилюк – військовий комісар Рожищенського районного військового комісаріату, який повідомив призовникам про те, як саме відбуватиметься їхня служба, скільки часу вона триватиме та де саме проходитиме. Адже спочатку юнаки пройдуть підготовку в навчальних центрах, після чого нестимуть службу в різних підрозділах Національної гвардії України.

Призовники не потраплять до зони АТО, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.

Голова райдержадміністрації Інна Гайворонська побажала майбутнім воїнам доброї та легкої служби, здоров’я та наснаги у здобутті тих навичок, які будуть необхідні для оборони Батьківщини. Також подякувала новобранцям за те, що вони неухильно виконують Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу» та запевнила, що хлопці гідно представлятимуть Рожищенський район у Збройних Силах України і з честю нестимуть службу.

Молитвою та свяченою водою благословив і окропив юнаків та вручив кожному майбутньому військовослужбовцю молитовник благочинний Рожищенської округи, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м.Рожище, отець Василь Шняк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: