22:44, 11 Січня 2022

У Ратнівській громаді перевірили дотримання вимог природоохоронного законодавства

Державна екологічна інспекція у Волинській області перевірила дотримання вимог природоохоронного законодавства Ратнівською селищною радою.

Про це повідомляють на сторінці Держекоінспекції у Волинській області у «Фейсбук».

У ході перевірки встановили не виконання повноважень Ратнівською селищною радою у сфері охорони навколишнього природного середовища. Склали акт перевірки та направили вимогу щодо приведення у відповідність із законодавством прийнятих рішень та усунення виявлених перевіркою порушень.

Зокрема, Державна екологічна інспекція у Волинській області наголошує на виконанні таких пунктів:

Встановити офіційні вивіски, інформаційно-охоронні знаки та межові знаки природно-заповідного фонду до 24.05.2022 р.

Розпочати роботи з проведенню обліку зелених насаджень у населених пунктах до 24.05.2022 р.

Представити правовстановлюючі документи на земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна комунальної власності, а у разі відсутності забезпечити їх виготовлення до 24.05.2022 р.

Завершити рекультивацію порушених земель у селищі Ратне, селах Жиричі, Гірники та Сільце до 24.05.2022 р.

Забезпечити виявлення та облік безхазяйних відходів, створення постійної діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами у порядку, встановленому від 3 серпня 1998 №1217 «Про затвердження Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів» до 24.05.2022 р.

Розробити, затвердити та погодити схему санітарного очищення населених пунктів відповідно до Порядку розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 23.03.2017 №57 до 24.05.2022 р.

Затвердити місцеві програми поводження з відходами урахуванням правил благоустрою території населених пунктів та з урахуванням схеми санітарного очищення населених пунктів та здійснювати контроль за їх виконанням до 24.05.2022 р.

Організувати в повному обсязі збирання і видалення побутових відходів, у тому числі відходів дрібних виробників, створення полігонів для їх захоронення, а також організацію роздільного збирання корисних компонентів цих відходів до 24.05.2022 р.

Надати інформацію про кількість забраної води з підземних водоносних горизонтів в населених пунктах за період експлуатації свердловини без дозволу на спеціальне водокористування із зазначенням дати (число, місяць, рік) початку вчинення порушення (самовільного водокористування) до 30.04.2021 р. та/або до моменту його усунення (число, місяць, рік) до 24.05.2022 р.

Кожна вимога була обґрунтована. До 25 травня голова Ратнівської селищної ради має надати план та звіт виконання кожного пункту вимог.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: