21:17, 29 Червня 2023

У Ратнівській громаді обговорювали проблеми та потреби переселенців

Сьогодні у залі засідань Ратнівської селищної ради відбулося перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олени Антонюк, директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Ратнівської селищної ради Ірини Костючик, представниці Благодійного Фонду «Рокада» менеджера по роботі з громадами Ольги Хамініч та внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Раду з питань ВПО утворили відповідно до рішення виконавчого комітету Ратнівської селищної ради за № 85 від 24.03.2023 року.

Заступник селищного голови Олена Антонюк ознайомила присутніх із основними кроками громади в напрямку інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

Менеджер з питань регіонального розвитку БФ Рокада Ольга Хамініч розповіла про формат роботи ради з питань ВПО та інституційну підтримку їх діяльності від благодійної організації.

Також на засіданні обговорили проблеми і потреби ВПО, які мешкають у Ратнівській територіальній громаді, можливості співпраці органів місцевого самоврядування і ВПО у вирішенні їх проблем.

До наступного засідання Ради триватиме опитування, результати якого стануть джерелом для подальшої діяльності Ради з питань ВПО.  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: