23:13, 20 Вересня 2022

У Ратнівській громаді аналізували можливості використання фонду захисних споруд

19 вересня Ратнівський селищний голова Віталій Бірук спільно із заступником начальника управління – начальником відділу освіти управління гуманітарної політики Тетяною Данилюк побували в Кортеліському старостинському округу.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Метою поїздки було встановлення реальної можливості використання фонду захисних споруд цивільного захисту, підвальних та інших заглиблених приміщень комунальної власності, які можуть бути використані в якості захисних споруд наявних поблизу Кортеліського ліцею імені Василя Корнелюка та на території Млинівської гімназії. Визначили необхідні заходи для якнайшвидшого приведення їх у відповідність до чинних вимог.

Віталій Іванович зазначив, що заклади та установи освіти мають цілком та повністю бути готовими забезпечити безпеку кожного учасника освітнього процесу. Роботи з облаштування укриттів будуть тривати до повного їх відновлення.

В рамках підготовки до відзначення 80-ї річниці Кортеліської трагедії очільник громади відвідав Меморіальний комплекс «Жертвам фашизму» щодо наведення належного благоустрою на цій території. За підсумками робочої поїздки селищний голова надав відповідні доручення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: