18:53, 21 Червня 2023

У рамках програми «EU4Skills» заклади професійно-технічної освіти Волині отримали 28 ноутбуків

12-13 червня у Львові відбулася конференція на тему: «Впровадження реформи професійної освіти». Захід організовало Міністерство освіти і науки України спільно з Програмою ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Зокрема, під час заходу презентували прогрес реформи професійної освіти та новації у Національній системі кваліфікацій, обговорили функціонування профтехів під час війни та розвиток цифрових освітніх інструментів. Окрім того, окрему увагу приділили створенню і діяльності центрів кар’єри та кар’єрному консультуванню, а також розвитку підприємницьких навичок в учнів тощо.

Поруч із тим, представникам закладів профтехосвіти передали 800 ноутбуків, які закупив польський Фонд міжнародної солідарності на потреби профосвіти в Україні. З них 28 ноутбуків – для закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волині.

Довідкова інформація:

«EU4Skills: кращі навички для сучасної України» – це спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні.

Мета програми: EU4Skills підтримує реформу професійно-технічної освіти в Україні з метою зробити навчання таким, що відповідає вимогам ринку праці, та допомогти молоді та дорослим реалізувати власний потенціал. Тривалість: 2019-2023 роки.

Загальний обсяг фінансування становить 58 мільйонів євро, з них 21 мільйон євро – на оновлення обладнання та інфраструктури.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: