13:34, 08 Липня 2019

У прилеглих до Луцька селах продовжують перевіряти очисні споруди

У прилеглих до Луцька селах перевіряють каналізаційні очисні споруди з метою виявлення місця звідки поширюється сморід.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

За 5-7 липня надійшло 44 скарги громадян на сморід у місті. 90 % звернень надійшло з південно-західного району міста.

Тимчасова робоча комісія з метою перевірки можливих джерел смороду провела обстеження каналізаційних очисних споруд на територіях прилеглих селищних рад та ОТГ у с. Княгининок, Підгайці, Липини.

“Очисні споруди в цих населених пунктах не відповідають екологічним вимогам. Очистка стоків здійснюється простим фільтруванням через ґрунт. Асенізаційний транспорт зливає стоки просто на ґрунт, поруч з так званими очисними спорудами, що викликає стійкий неприємний запах фекалій”, — йдеться у повідомленні.

Представники ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” за участі депутатів Луцької міської ради провели перевірку скарг на неприємні запахи в районах приватної забудови у мікрорайоні Вишків на вул. Заньковецької, Вахтангова. Вони виявили незаконні підключення та злив нечистот у мережі зливової каналізації від будинків № 13, 15, 27, на вул. Заньковецької, від буд. № 43-45, 23, 37, 69, 21, 51 А, на вул. Вахтангова. Склали акт про виявлені порушення та передали справу до адміністративної комісії міської ради для притягнення винних осіб до відповідальності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: