11:59, 04 Червня 2020

У Поминальну суботу у Луцьку організують додаткове транспортне сполучення з кладовищем

У цей день передбачать вісім додаткових тролейбусів, які курсуватимуть до цвинтаря у селі Гаразджа.

Про це повідомляє у «Фейсбук» перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

«Увага! У батьківську поминальну суботу 6 червня в Луцьку буде організовано додаткове транспортне сполучення до кладовища в селі Гаразджа, щоб лучани мали більшу можливість для відвідання місць поховання своїх рідних. Доїзд буде організовано із дотриманням правил карантину, а саме – кількість пасажирів має відповідати кількості сидячих місць, усі пасажири повинні використовувати засоби індивідуального захисту.

Цього дня передбачено 8 додаткових тролейбусів, що курсуватимуть за маршрутом № 7: Київський Майдан-Гаразджа. Також додатково курсуватимуть 12 маршрутних автобусів плюс ще 8 автобусів, які їздили за даним маршрутом. В цілому 18 маршруток здійснюватимуть пасажирські перевезення до кладовища. 4 автобуси рухатимуться за маршрутом: 40 квартал-Гаразджа і ще 8 додаткових за звичним маршрутом № 3.

Додаткові рейси працюватимуть 6 червня із 8 00 до 18 00. Розклад відправлень разом із розпорядженням виконувача обов’язків Луцького міського голови будуть розміщені на сайті Луцької міської ради», – інформує посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: