08:43, 25 Січня 2021

У Польщі зафіксували близько 300 ускладнень після COVID-вакцинації, одна людина померла

У Польщі від початку щеплення проти COVID-19, що триває з 27 грудня, зафіксували 283 побічні наслідки.

У рапорті Державної санітарної інспекції Польщі зазначається, що 231 побічний ефект після вакцинації мав легкий характер, водночас одна людина померла, — повідомляє “Укрінформ”. 

За поданою інформацією, летальний випадок після вакцинації людини проти COVID-19 мав місце 20 січня у місті Олесніца Нижньосілезького воєводства на південному заході Польщі. Зокрема, після щеплення в особи з’явилася висока температура, зниження артеріального тиску, тахікардія. До людини тричі викликали швидку допомогу, утім її не госпіталізували. Зупинку серця і смерть особи зафіксували ввечері 20 січня.

Речник МОЗ Польщі Войцєх Андрусевич повідомив в неділю у коментарі РАР, що у міністерстві чекають на остаточне підтвердження від лікарів, що смерть була викликана щепленням. Він не виключив, що смерть вакцинованої особи була трагічним збігом обставин, а справжня причина може бути іншою.

За інформацією МОЗ Польщі, станом на 23 січня у Польщі вакцинували понад 684 тисяч людей, в основному з-поміж медичного персоналу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: