21:01, 07 Серпня 2021

У поліції Волині обговорили співпрацю в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади»

Робоча зустріч за участі заступника начальника поліції Волині Сергія Козака та начальника управління превентивної діяльності Володимира Солоненка із представниками територіальних громад, які ще не долучилися до проєкту «Поліцейський офіцер громади», відбулася вчора, 6 серпня.

Про це інформують на сайті поліції Волині.

Присутні обговорили можливості приєднання до проєкту і, відповідно, забезпечення кожної тергромади офіцером поліції.

Заступник начальника ГУНП зазначив, що за майже два роки роботи ПОГів на Волині, вони неодноразово підтвердили свою ефективність та щоденно забезпечують правопорядок у своїх громадах.

«Поліцейські офіцери працюють в інтересах та на благо громади. Вони постійно перебувають на довіреній території, спілкуються з людьми, знають кожного мешканця й всіляко допомагають у вирішенні їх проблем. Рівень довіри до поліцейських в ОТГ значно підвищився», — зауважив Сергій Козак.

За його словами, безпекове середовище у громадах одне із пріоритетних для поліції Волинської області, тому для його зміцнення необхідно, аби на кожній території працювали поліцейські офіцери.

Начальник управління превентивної діяльності Володимир Солоненко розповів, що, аби долучитися до проєкту, громаді необхідно лише забезпечити поліцейського робочим місцем, придбати службовий автомобіль та постачати його паливно-мастильними матеріалами.

Роман Богдан, керівник сектору взаємодії з громадами, також додав, що нині на Волині вже 27 територіальних громад долучилися до проєкту, на їх територіях працює 34 поліцейські офіцери. Кожен правоохоронець, перед тим, як приступити до виконання своїх обов’язків, проходить серйозний відбір та два з половиною місяці навчається у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Для кращого розуміння специфіки роботи та важливості присутності поліцейського у громаді головам ТГ представили ознайомчий відеоролик. Вони мали можливість також поспілкуватися із діючими офіцерами Луцької громади, оглянути службовий автомобіль та його укомплектування.

Поліцейські закликали представників громад долучитися до співпраці задля зміцнення безпечного середовища для кожного жителя Волині.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: