20:30, 02 Січня 2018

У передсвятковий період на Волині реалізували понад 80 тисяч хвойних дерев

Проаналізувати ситуацію із виконанням основних показників минулого року та намітити перші завдання на 2018-й – такою була основна мета виробничої наради, яка сьогодні, 2 січня, відбулася у Волинському ОУЛМГ.  

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Участь у засіданні під головуванням заступника начальника управління Олександра Рибчинського взяли керівники відділів ВОУЛМГ, директори державних лісогосподарських підприємств.

Заступник начальника управління, розпочинаючи нараду, привітав усіх із Новим роком та побажав не менш успішної роботи у 2018-му. Олександр Рибчинський розповів про основні завдання, які під час підсумкової колегії визначив заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар. А це – посилення роботи з громадськістю, вирішення питання щодо виготовлення правовстановлюючих документів на лісові земельні ділянки, протипожежні заходи, активізація роботи обласних управлінь у питаннях перевірки користувачів мисливських угідь на дотримання законодавства та протидію браконьєрству.

Своєю чергою заступник начальника управління Лідія Турянська наголосила на необхідності постійного моніторингу та контролю на підприємствах щодо  рівня дебіторської та кредиторської заборгованості, забезпечення сплати необхідних податків та зборів, виплати заробітної плати та її постійний ріст, адекватний до нинішніх економічних умов, виконання основних планових показників.

Про необхідність завершення роботи із підготовки ґрунту, заключення договорів на придбання посадкового матеріалу для весняної лісокультурної кампанії-2018, якісне проведення таксації лісосік та важливість санітарних заходів нагадав начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ Борис Бабеляс.

Борис Павлович також прозвітував про результати цьогорічної ялинкової кампанії. Зокрема зазначив, що у передсвятковий період державним лісогосподарським підприємствам області загалом вдалося реалізувати понад 80 тисяч хвойних дерев при плані 70 тисяч.

Під час виробничої наради обговорили також питання переробки та реалізації деревини, виготовлення державних актів на землі лісогосподарського призначення, виконання програми забезпечення молодих спеціалістів житлом, охорони праці. Щодо останнього – головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Олександр Боровицький наголосив на необхідності якісного проведення планових навчань та дотримання режиму праці.

“Безпечна, відповідальна та якісна щоденна праця кожного окремо – запорука успішної роботи багатотисячного колективу волинських лісівників загалом”, – наголосив Олександр Рибчинський.

Тож із метою посилення ефективності роботи колективів державних лісогосподарських підприємств ВОУЛМГ у підсумку наради було розроблено ряд протокольних доручень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: