21:18, 01 Лютого 2023

У Нововолинську запрацювала котельня на альтернативному виді палива

У середу, 1 лютого, на одному з мікрорайонів Нововолинська презентували котельню, яка працює на альтернативному джерелі – дерев’яній трісці.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Оглянули об’єкт міський голова Борис Карпус, його заступник Микола Пасевич та директор КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Вікторія Герасимик.

Обладнання автоматизоване. Тріска подається в розподільник по рухомій підлозі у два котли. Вони нагрівають і подають воду та тепло в оселі мешканців. Дані котли мають високий коефіцієнт корисної дії. Екологічні показники відповідають європейським стандартам.

Обігріває котельня споживачів 5 мікрорайону та 86 житлових будинків на прилеглих вулицях.

«Переваг такої котельні чимало. Насамперед вартість тріски – нижча, ніж газу. З урахуванням того, що ліміти на газ ми отримуємо все менші, то альтернативні джерела тепла просто необхідні. По-друге, це суттєво економить кошти й стабілізує тариф. По-третє, обслуговує цю котельню лише одна людина», – зазначив міський голова Борис Карпус.

Все обладнання та котли фірми «Kalvis». Проект реалізували коштом КП «Теплокомуненерго», бюджету громади та міжнародної організації GIZ. Загалом інвестували 12 мільйонів гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: