17:26, 21 Червня 2023

У Нововолинську з нагоди Дня біженців організували благодійний захід

У вівторок, 20 червня, біля міського озера у Нововолинську з нагоди Дня біженців відбувся благодійний захід, який організували спільно з громадською організацією внутрішньо переміщених осіб «Незламні разом» і координаційною радою з питань інтеграції ВПО.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

З вітальним словом виступив Нововолинський міський голова Борис Карпус. Подяками він відзначив внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у Нововолинську й демонструють високі результати у спорті, медицині, дослідницькій, проектній та волонтерській діяльності.

Також нагороджено благодійні фонди та організації, які сприяють інтеграції ВПО: БФ «Волинь-Тил», БФ «Фонд розвитку громади, Нововолинську міську організацію Товариства Червоного хреста в Україні, Волинський обласний благодійний фонд «Карітас Волинь».

На локації діяли різні розваги для дітей, ярмарок виробів місцевих майстрів, смаколиків, спортивні змагання, квести, майстер-класи та фотозони.

Під час заходу проводили збір коштів на підтримку Збройних Сил України та допомогу Херсонщині. Вдалося зібрати понад 10 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: