10:11, 09 Червня 2021

У Нововолинську визначать перевізників на низці автобусних маршрутів

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради, як організатор пасажирських перевезень оголошує конкурси з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Йдеться про сім об’єктів конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Інформація про основні характеристики об’єктів конкурсів, умови конкурсів, проекти розкладів руху автобусів на маршрутах, форми заяви на участь в конкурсі та анкети до заяви, переліку транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом розміщені на веб-сайті Нововолинської міської ради.

Прийом документів та отримання інформації про об’єкти конкурсів, їх основні характеристики, умови конкурсів, проекти розкладів руху автобусів на маршрутах, бланків заяв, анкет на участь в конкурсах та переліку транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, переліку документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом проводяться за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, відділ транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування, каб. 418, телефон для довідок 32650 (режим роботи: понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00)

Термін подання документів по 25 червня включно.

Конкурси будуть проводитись 9 липня о 10:00 за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: