23:14, 04 Січня 2022

У Нововолинську проінспектували роботу центру професійного розвитку педагогічних працівників

Міський голова Борис Карпус разом зі своєю заступницею Вікторією Скриннік завітав у Нововолинський Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Нещодавно за кошти місцевого бюджету в установі зробили ремонт.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Керівниця НЦПРПП Ольга Зіркевич розповіла про основні напрями роботи з педагогами та вихователями. Зокрема, з працівниками освітньої галузі організовують підготовку до проходження курсів, фахової перепідготовки, до атестації. На онлайн-курсах та семінарах вчителів ознайомлюють з методиками навчання відповідно до вимог Нової української школи. З вихователями дошкільних закладів освіти вивчають шляхи впровадження внутрішньої системи освіти та втілення концепції інтерактивної освіти.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників співпрацює з закладами післядипломної освіти у Луцьку та Рівному.

Борис Карпус обговорив з Ольгою Зіркевич плани на найближчий рік, поцікавився проблемними питаннями. Мер Нововолинська закликав фахівців Центру професійного розвитку педагогічних працівників приділити увагу підготовці концепції роботи з дошкільнятами.

«Розвиток мовлення, дрібної моторики, соціалізація дошкільнят потребує збалансованої взаємодії вихователів та батьків, – сказав Борис Карпус. – Адже саме у дошкільному віці закладається підгрунтя для успішних кваліфікованих фахівців у майбутньому».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: