20:19, 05 Січня 2022

У Нововолинську проінспектували об’єкти, які будують за кошти соцеконому

Сьогодні, 5 січня, міський голова Борис Карпус разом із заступником Миколою Пасевичем проінспектували виконання будівельних робіт на різних об’єктах. Реалізація проектів відбувається за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

У Нововолинському ліцеї № 7 уже завершили основні роботи з облаштування сучасного простору для учнівської молоді. Навесні посіють траву та всі зелені насадження.

Триває будівництво скверу на вулиці Святого Володимира біля ТРЦ «Форест». Облаштували доріжки та завершують викладати бруківку.

На площі В’ячеслава Чорновола готуються до встановлення Монумента Героям АТО. Також тут облаштують рекреаційну зону із лавочками та доріжками.

Мультифункціональний спортивний комплекс будується біля Нововолинського ліцею № 8. Проект передбачає футбольне поле зі штучним покриттям, волейбольний та баскетбольний майданчик, тенісні столи, вуличні тренажери, лавочки, а також – спорудження великого пандуса.

Перші одиниці техніки заїхали на територію парку біля міського озера. Спершу – вирівнюють площу, далі – викладуть бруківкою нові доріжки, встановлять лавки та освітлення.

На завершення міський голова оглянув ремонтні роботи в майбутньому офісі Муніципальної варти, а також у приміщенні колишнього МРЕВ, де буде дислокуватися підрозділ ТРО.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: