14:11, 22 Січня 2021

У Нововолинську проінспектували дитсадки № 2, 4 та 7

Днями міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік і депутати міської ради побували в садочках міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

У дошкільному навчальному закладі № 7 «Кобзарик» оглянули групи, приміщення спалень і харчоблоку. Нещодавно тут провели ремонт частини прогонів і коридорів, замінили двері, частково відремонтували дах.

Серед нагальних потреб – закінчення ремонту даху, ґанків і порогів.

Нововолинський садочок № 2 потребує капітального ремонту даху та фасаду. Оновлення вимагають харчоблок і пральна кімната. Разом із тим тут відремонтували санвузли, встановили нові витяжки в їдальні, провели косметичні ремонти в групах і кабінетах.

Позитивними досягненнями та напрацюваннями в проектній діяльності потішив дошкільний навчальний заклад № 4. За останні роки тут замінили всі меблі, провели якісні ремонти в групах, спортивному залі. У харчоблоці оновили вентиляційну систему в харчоблоці, придбали нову плиту, котел і холодильне обладнання. Модернізували ігрові майданчики. Повністю відремонтовані всі навіси, встановили безпечні пісочниці, ігрові та спортивні споруди.

Сьогодні стоїть проблема в облаштуванні огорожі, забезпечення закладу комп’ютерною технікою.

Представники міської влади обговорювали проблемні питання з керівниками дошкільних навчальних закладів. Більшість проблем – побачили на власні очі.

Борис Карпус наголосив на активізації проектної діяльності. На сьогодні це хороша можливість залучити додаткові кошти для розвитку закладів освіти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: