09:13, 27 Січня 2023

У Нововолинську працюють над створенням культурного хабу в рамках проекту USAID

25 січня у Нововолинську провели конференцію «Партнерство як інструмент подолання викликів ринку праці воєнного часу».

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Конференція стала підсумком проекту «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво» у партнерстві проекту USAID «Економічна підтримка України» та компанії «Booster Development». Від осені Волинська, Тернопільська та Івано-Франківська області були залучені до участі. Нововолинська громада активно включилася у роботу та показала хороший результат співпраці з менторами.

На конференції представники центрів зайнятості областей-учасників проекту, консультанти, підприємці, представники культурного сектору, громадські активісти офлайн та у режимі відеозв’язку обмінялися досвідом та поділилися напрацюваннями за результатами співпраці з USAID.

Зокрема, директорка Нововолинської центральної міської бібліотеки Аліна Регешук розповіла про концепцію освітнього культурного хабу «Novo SPACE». Освітній хаб створюють для неформальної освіти нововолинців, їхньої професійної орієнтації, проведення культурних заходів. Ініціатива пройшла конкурсний відбір на грантове фінансування та вже розпочалася робота над її впровадженням.

Міський голова Борис Карпус також долучився до конференції. Очільник Нововолинської громади наголосив на актуальності теми працевлаштування в умовах війни, розповів про проведену роботу з ВПО, співпрацю з Центром зайнятості.

Конференція відбулася в рамках проекту «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво», що реалізується у партнерстві проекту USAID «Економічна підтримка України» та компанії «Booster Development».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: