19:43, 30 Грудня 2020

У Нововолинську понад 15 тисяч гривень повернули громадянам за неякісний товар

Упродовж цього року до відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів надійшло 129  звернень громадян.  Люди зверталися з питаннями, які, в основному, стосувалися відмови в поверненні коштів або обміну неякісного товару на якісний (60 %), неякісного виконання робіт та послуг (15 %). Також були  звернення з інших питань, в тому числі і консультації суб’єктів підприємницької діяльності (25 %).

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Головним при розгляді звернень – допомогти заявнику розібратися в тому, що сталося, знайти, в межах діючого законодавства, шляхи вирішення проблеми. Тому, в кожному конкретному випадку застосовується індивідуальний підхід до розгляду питання.

Завдяки якісній, послідовній роботі з суб’єктами господарювання протягом 2020 року заявникам повернули грошових коштів на суму 15 067 гривень, проведено заміну товарів неналежної якості  на суму 20 200 гривень, в інших випадках надано роз’яснення відповідно до норм чинного законодавства України.

До відома. З метою підвищення свідомості суб’єктів господарювання та споживачів в питаннях дотримання діючого законодавства у сфері захисту прав споживачів на офіційному сайті Нововолинської міської ради є розділ «Захист прав споживачів» (Жителю міста – Сервіси), де розміщено основні законодавчі акти з питань захисту прав споживачів, рекомендації, зразки заяв-претензій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: