16:57, 03 Жовтня 2022

У Нововолинську переселенців поінформували як отримати грант на розвиток сласної справи

У Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості провели круглий стіл на тему: «Надання мікрогрантів та грантів на створення або розвитку власного бізнесу, розвитку тепличного господарства, садівництва, ягідництва та виноградарства». У заході взяли участь старости старостинських округів Нововолинської територіальної громади, представники виконавчого комітету міської ради, роботодавці та внутрішньо переміщені особи.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Учасники заходу ознайомилися з умовами надання мікрогрантів та грантів на створення або розвиток власного бізнесу, розвитку тепличного господарства, садівництва, ягідництва та виноградарства, його можливі розміри, для покриття яких напрямів витрат вони видаються. Директор ТОВ «Бізнес інтернет центр» Тетяна Бадзюнь, яка отримала позитивне рішення про надання підприємству мікрогранту, поділилась досвідом щодо особливості процедури подання заяви та складання бізнес-плану.

Начальник управління економічної політики виконавчого комітету Нововолинської міської ради Тетяна Корнійчук поінформувала присутніх про реєстр об’єктів громади, які можуть бути надані в оренду для ведення бізнесу.

Присутні на заході мали можливість обговорити та поставити питання щодо мікрогрантів і грантів на створення та розвиток власного бізнесу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: