12:06, 22 Березня 2023

У Нововолинську організували захід До Міжнародного дня людини з синдромом Дауна

21 березня відзначають Міжнародний день людини з синдромом Дауна. У Нововолинську вже сім років поспіль з цієї нагоди проводять різноманітні заходи.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Цьогоріч відбулася інформаційна зустріч на майдані Незалежності. Захід мав на меті привернути увагу оточення до проблем з якими стикаються діти Сонця та їхні рідні, допомогти соціалізуватися особам з синдромом Дауна, підвищити обізнаність громадськості про генетичну аномалію спричинену додатковою хромосомою.

Члени Громадська організація “Світ для дітей” у співпраці з дитячим центром «Дружні долоньки» від «Карітас-Волинь» організували фотозону, продавали різноколірні шкарпетки та сувеніри, виготовлені дітьми з інвалідністю. Відбувся невеликий концерт за участю вихованців Нововолинська дитяча школа мистецтв.

Характерним символом Міжнародного дня людини з синдромом Дауна є різноколірні шкарпетки. ГО «Світ для дітей» закликали долучитися до флешмобу «LotsOfSocks».

Фото у кольорових шкарпетках можна викласти у соціальних мережах із хештегом #lotsofsocks. Так ви засвідчите свою підтримку дітей Сонця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: