19:04, 30 Травня 2021

У Нововолинську організували творчий вечір поета та гумориста

29 травня у Нововолинському міському палаці культури відбувся творчий вечір Ярослава Гиця – поета, автора пісень, гумориста, голови літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця».

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Ведуча, директорка Нововолинської центральної бібліотечної системи Світлана Кухарук, познайомила гостей заходу з творчим шляхом Ярослава Григоровича. Зокрема, у доробку поета п‘ять друкованих збірок авторських творів. Вірші Ярослава Гиця  наповнені великою любов‘ю до України, глибокою повагою до традицій нашого народу, щирою вірою у кращу долю Батьківщини та гіркою тугою за Героями, що поклали заради неї життя.

На творчому вечорі під назвою «Засіваю добром щедру ниву святу…» виступили школярі, вокалісти та музичні колективи з Нововолинська та з сіл Іваничівщини. Для шанувальників творчості Ярослава Гиця звучали романтичні пісні, кумедні гуморески. Багатогранний внутрішній світ поета розкрили ліричними віршованими рядками, сумними нотами пригадали трагічні події Майдану.

Завершився творчий вечір низкою сердечних вітань Ярославові Гицю, добрими побажаннями усіх гараздів та невичерпного натхнення до життя і поезії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: