21:17, 21 Січня 2021

У Нововолинську оновлять веб-сайт міської ради

20 січня керуюча справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Валентина Степюк провела оперативну нараду із керівниками структурних підрозділів  виконкому. Обговорювали питання, які стосуються організації роботи відділів.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

 

Зокрема, Валентина Степюк нагадала основні вимоги до підготовки та оприлюднення проектів рішень, які регулюються Регламентом роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Нововолинської міської ради.

Керуюча справами наголосила на необхідності чітко та грамотно формувати документи, адже саме виконавці несуть за це відповідальність. На прикладі конкретних проектів розглянули найбільш типові помилки.

На нараді також наголошували на юридичних моментах у роботі з документами. Начальник Центру надання адміністративних послуг Алла Ковальчук представила презентацію про етапи підготовки, оприлюднення та впровадження в дію регуляторних актів.

Також вели розмову про своєчасне та грамотне наповнення сайту Нововолинської міської ради. Валентина Степюк анонсувала його оновлення та закликала керівників структурних підрозділів у найкоротші терміни переглянути та впорядкувати інформацію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: