11:38, 23 Вересня 2021

У Нововолинську оголосили конкурс на посаду у відділі виплати соціальних допомог та компенсацій

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста відділу виплати соціальних допомог та компенсацій.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів :

Повна вища економічна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом не менше 2 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заява про участь у конкурсі;

заповнена особова картка (ф. 2 П-ДС) з  відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про вищу освіту;

копію документу про середню освіту, який підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета, або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України ” Про  запобігання корупції”;

копію документа, який посвідчує особу, копія військового квитка.

Для осіб, яких допущено до конкурсу, проводиться іспит на знання ними

Конституції України, Законів України ,“Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, «Про  запобігання  корупції», законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного державного органу та структурного підрозділу.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою : бульвар Шевченка,7 каб. 320.

Телефони для довідок : 32433, 41070.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: